Minecraft Premium 

TÜRKIYENIN EN GÜVENILIR MINECRAFT PREMIUM SATIŞ SITESI

Minecraft Premium 

ARTIK PREMIUM HESABA SAHIP OLMAK ÇOK KOLAY

SIKÇA SORULAN SORULAR

Siteniz Güvenilir mi?

MaskPazar ekibi olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Sitemizden memnun kalıp arkadaşlarınıza önericeğinizi garanti ederiz.

Garanti Varmı?

Satın almış olduğunuz bütün ürünler ömür boyu maskpazar.com garantisi altındadır.

Oyun nasıl teslim ediliyor?

Sipariş vermiş olduğunuz ürün ödeme yaptıktan hemen sonra ekranınıza çıkmaktadır, Stok yetersizliği gibi bir sorun çıkmadığı takdirde 30 dakika içerisinde teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünler 21 iş günü içerisinde teslim edilir

Nasıl Satın Alınır?

Seçtiğiniz ürünün altında bulunnan "Satın Al" butonuna tıkladıktan sonra dilediğiniz kartla ödeme yaparak seçtiğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Neden Bu Kadar Ucuz?

Dijital Ürün Hesapların İkinci El Olması Ve Toplu Bir Şekilde Alınıp Sizlere Daha Uygun Fiyatlara Satılmaktadır

Alternatif Hesap Nedir ?

İnsanların alternatif hesaplara sahip olmasının asıl nedeni, kimliklerini gizlemek veya sunucu yasaklarını atlamaktır. Alternatif bir hesaba neden ihtiyaç duyduğunuzu düşünebilmemizin tek sebepleri bunlarMinecraft Premium Avantajları

Minecraft premium hesap sayesinde premium minecraft serverlarına girebilir ve birbirinden eğlenceli minecraft modlarını sınırsız bir sekilde oynayabilirsin. Bu premium serverlarda ünlü insanlarla tanışabilir, minecraft oynayabilir ve hatta onlarla arkadaş olabilirsin. Ayrıca satın alıcağın minecraft premium hesabın skinini değiştirerek herkesin dikkatini çekebilir ve tanınan bir oyuncu olabilirsin.
Minecraft premium satın alarak minecraft oyununun en güzel modlarından biri olan skyblock modunu oynayabilirsin. Bu modda amaç sıfırdan başlayarak en güçlü minecraft premium oyuncusu olmaktır.

- 100% Eğlence

- 100% Macera

- 100% Aksiyon

Sponsorlarımız