Minecraft Premium 

TÜRKIYENIN EN GÜVENILIR MINECRAFT PREMIUM SATIŞ SITESI

Minecraft Premium 

ARTIK PREMIUM HESABA SAHIP OLMAK ÇOK KOLAY

GARANTİ ŞARTLARI - KULLANIM KOŞULLARI

www.maskpazar.com

1. SÖZLEŞMENİN TARAFLARI
Bir tarafta Ahmet Buğra Emre(Bundan sonra "ŞİRKET" olarak anılacaktır) ile diğer tarafta -ŞİRKET TARAFINDAN İŞLETİLEN maskpazar.com (Bundan sonra "İnternet Sitesi" olarak anılacaktır) internet adresinde- ürün alımı yapmak üzere "ALICI KULLANICI" veya ürün satışı yapmak için aracılık yapan "BAYİ" tüm özel ve tüzel kişiler arasında aşağıdaki şartlarla işbu kullanıcı sözleşmesi imzalanmıştır. Bütün "ALICI KULLANICILAR" ve "BAYİLER", "İNTERNET SİTESİNE" ÜYE OLMAKLA VEYA "KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ OKUDUM VE KABUL EDİYORUM" İBARESİNİ SEÇEREK BU SÖZLEŞMENIN BÜTÜN HÜKÜMLERİNİ PEŞİNEN ve GAYRİKABİLİ RÜCU OLARAK ONAYLADIKLARINI KABUL EDERLER.

2. ÜYELİK ŞARTLARI
Siteye üye olmak isteyen veya alışveriş yapmak isteyen tüm "ALICI KULLANICILAR" ın ve "BAYİLERİN" in 18 yaşından büyük olmaları gerekmektedir. Üyelik başvurusunun yapılması veya "KULLANICI SÖZLEŞMESİNİ OKUDUM VE KABUL EDİYORUM" ibaresinin seçilmesi ve işbu sözleşmenin onaylanmasıyla birlikte üye 18 yaşından büyük olduğunu kabul etmektedir. Bu beyanın doğruluğundan üye sorumlu olup, gerçeğe aykırı beyan yapılması halinde "ŞİRKET" hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk taşımayacağını beyan eder.

3. KULLANIM KOŞULLARI ve KULLANICILARIN ALIŞVERİŞ ŞARTLARI
maskpazar.com "İnternet Sitesi" nde üyelik aşamasında "ALICI KULLANICI" olmak üzere tek çeşit kullanıcı bulunmakta olup, "İnternet Sitesi" ne üyelik aşamasında aday "ALICI KULLANICI" olacaktır.

"ALICI KULLANICILAR" a ilişkin ayrıntılı düzenlemeler aşağıda yer almaktadır.
ALICI KULLANICILAR", maskpazar.com "İnternet Sitesi" ne üye olarak "ŞİRKET" ile yalnızca ürün satın alma konusunda anlaşmış bulunan kullanıcılardır. "ALICI KULLANICILAR" ın "İnternet Sitesi" nde teshir edilen ve satın alacakları ürünler "İnternet Sitesi" nde "ŞİRKET" stoklarıyla, "ŞİRKET" in teknolojik ve sınaî imkânlarıyla sınırlıdır. Siparişler, maskpazar.com "İnternet Sitesi" nde görünen fiziki - görsel durumlarından farklılıklar gösterebilir, siparişler ŞİRKET stoklarıyla sınırlıdır. "ALICI KULLANICILAR" maskpazar.com "İnternet Sitesi" nin adı başta olmak üzere, bu sitede teşhir edilen ürünlerin, yazı, resim ve tasarımların ve "İnternet Sitesi" nin işleyiş sisteminin bütün haklarının ait olduğunu, yukarıda zikredilenlerle birlikte, "ŞİRKET" e ait olan hiçbir hak konusunun izinsiz kullanılmayacağını peşinen kabul etmektedir. Bu hak veya hakların izinsiz kullanımı halinde "ŞİRKET" derhal yasal takibat başlatır ve kullanıcının üyeliği askıya alınır. "ALICI KULLANICILAR" maskpazar.com "İnternet Sitesi" ne sipariş vererek, sipariş verdiği ürünün temel niteliklerini, satış fiyatını, ödeme şeklini ve teslimata ilişkin ön bilgileri peşinen kabul ve teyit etmektedir. "ALICI KULLANICILAR" maskpazar.com "İnternet Sitesi" den kredi kartı ile sipariş verebilirler. Siparişin "ŞİRKET" tarafından değerlendirilmeye alınma zamanı siparişin verilme zamanı değil, ürün bedelinin tüm vergiler toplamının kredi kartından tahsilâtının yapıldığı andır. Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca maskpazar.com "İnternet Sitesi" nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" ın satın aldıkları mallarda EPİN ürünü olduğunu için vazgeçme hakları bulunmamaktadır. "ALICI KULLANICILAR" ın siparişleri kendilerine site ve mail üzerinden teslim edilir.

4. FİYATLANDIRMA
maskpazar.com önceden haber vermeksizin, teşhirde bulunan ürünlerinde ve bu ürünlerin fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

5. TESLİMAT KOŞULLARI
Haftaiçi 12:30 – 22:30 arası verilen siparişler ödeme / fatura bilgilerinde ve stok yetersizliği gibi bir sorun çıkmadığı takdirde 30 dakika içerisinde teslim edilir. Stokta bulunmayan ürünler 21 iş günü içerisinde teslim edilir.

6. SİPARİŞ İPTAL KOŞULLARI
"ALICI KULLANICILAR", standart ürün siparişlerini kodlar aktarılmadı ise veya e-posta ile gönderilmemiş ise iptal edebilirler. İptal işlemini, canlı destekten gerçekleştirilebilirler.

7. ÜRÜN İADE KOŞULLARI
"ALICI KULLANICILAR" ın şifreli ürünlerin, Mesafeli Sözleşmeler Uygulama Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik Madde 8 / IV uyarınca maskpazar.com "İnternet Sitesi" nden sipariş veren "ALICI KULLANICILAR" ın satın aldıkları mallarda TESLİMAT SONRASI cayma hakları bulunmamaktadır. Deneyimli oyuncu paketine sahip olan kullanıcıların 1 hesap fazladan almak için yaptıkları şifre değişip yeni hesap istemeleri ve sitemizdeki kurallarda açık bulmaya çalıştıkları için deneyimli oyuncu paketinin garantisi tecrübesiz oyuncu paketi olarak degiştirilmiştir yeni hesap olarak deneyimsiz oyuncu paketi verilecektir

8. FESİH
"ŞİRKET" sözleşmeyi her zaman sebep göstermeksizin tek taraflı olarak fesih etme hakkına sahiptir.

9. UYUŞMAZLIKLAR ve ÇÖZÜMÜ
İşbu sözleşmeden kaynaklanan her türlü uyuşmazlığın çözümünde İstanbul Ticaret Mahkemeleri yetkilidir.

10. Ürün Garanti Süreleri
E postasına Erişimi Olmayan Hesapların Yani deneyimli Ve Tecrübesiz Hesapların Erişiminin Kesilmesi Durumunda En Düşük Paket Olan Tecrübesiz Hesap Verilecektir.

11. Sunucu Yasakları - Ban Vs
Hesapların Ban Tarihleri Teslimat Tarihinden Önce Alınmış İse Bu Ban Tarihlerini Resmi Sunucu Severinin Forum Veya Sitesinden Ekran Görüntülü Bir Kanıtı İle Birlikte maskpazarpaytr@gmail.com Adresimize Ekran Görüntüsü Kanıtı İle Atılması Halinde Satın Alınan Paket İle Aynı Özellikte Bir Hesap İle Geri Dönüşü En Kısa Sürede Yapılacaktır.

12. Kullanıcı Kaynaklı Hatalar
Elmas Veya Başka Hesapların Teslimatı Yapıldıktan Sonra Maskpazar Çalışanlari Ve Şirket Yönetimince İlişkisi Kesilir Hesap Bilgilerini Sadece Satın ALımı Yapan Alıcı Kullanıcılar Bilmektedir Herhangi Bir Şifre Kaybetme Vs Gibi Bir Durumda Garanti Kapsamında Olup Tecrübesiz Paket Verilecektir.

13. Mail İle İletişim
Sitemizin Herhangi Bir Site Forum Sosyal Paylaşım Siteleri İle Bir Alakası Yoktur Teknik Destekler Sadece "maskpazarpaytr@gmail.com" Mail Adresimiz Tarafından Sağlanmaktadır,

maskpazar.com adresini ziyaret eden ve/veya alışveriş yapan üye veya üye harici tüm kullanıcılar işbu sözleşmeyi kabul etmiş sayılır.
Minecraft Premium Avantajları

Minecraft premium hesap sayesinde premium minecraft serverlarına girebilir ve birbirinden eğlenceli minecraft modlarını sınırsız bir sekilde oynayabilirsin. Bu premium serverlarda ünlü insanlarla tanışabilir, minecraft oynayabilir ve hatta onlarla arkadaş olabilirsin. Ayrıca satın alıcağın minecraft premium hesabın skinini değiştirerek herkesin dikkatini çekebilir ve tanınan bir oyuncu olabilirsin.
Minecraft premium satın alarak minecraft oyununun en güzel modlarından biri olan skyblock modunu oynayabilirsin. Bu modda amaç sıfırdan başlayarak en güçlü minecraft premium oyuncusu olmaktır.

- 100% Eğlence

- 100% Macera

- 100% Aksiyon

Sponsorlarımız